Soyunma Kabinleri Alışveriş Kararlarınızı Nasıl Etkiliyor?

Soyunma kabinleri kıyafet mağazalarının en önemli bölümlerinden birisidir. Çünkü müşteri bir kıyafeti alıp eve mi götüreceğine yoksa mağazada mı bırakacağına burada karar verir. Bu yüzden aynalar ve aydınlatmanın yeterli olması büyük önem taşır. Büyük mağazalar bu konularda devamlı araştırma ve geliştirme yapmaktadırlar.

Bir Rus blog yazarı olan Inna bu konuyu araştırmaya karar vermiş ve 11 büyük giyim mağazasının soyunma kabininde aynı kıyafetlerle selfie çekmiş. Bu selfieleri kendi evinde çektiği fotoğrafla karşılaştırmış. Sonuç olarak büyük şaşkınlık içerisinde aynaların ve ışığın çok büyük fark yarattığına karar vermiş. Sizin de kendi gözlerinizle görebilmeniz için o mağazalar ve fotoğraflar işte burada:

 

 
Bu fotoğraf Inna’nın kendi evinde çekindiği referans fotoğraf:

1. Promod

Promod

Inna kendisini arkadaki perde sayesinde süpermenin pelerinini giymiş gibi hissetmiş ve aynadaki bu görüntüsüne bayılmış. Ayrıca kıyafetler aynada daha belirgin göründüğü için onların üzerinde nasıl durduğuna hemen karar verebileceğini düşünüyor.

2. H&M

h & m

“Bu soyunma odası oldukça iyi. Muhteşem değil ama kesinlikle kötü değil. Bolca ışık ve eşyalarınızı koyabilmek için bolca yer var. Aynanın yansıması da oldukça iyi. İndirimler olduğunda buraya tekrar gelicem”

3. Sela

sela

“Bu odada yaşayabilirim! Güzel aydınlatma, güzel ayna. Genç ve güzel görünüyorum. Uzun zamandır kendimi böyle iyi görmemiştim.”

4. Mango

Mango

“Bu aynadaki görüntüme bayıldım. Gözleri yormayan ve omuzlarımın üzerinde hafifçe parlayan aydınlatmayı sevdim. Sanırım üzerimdeki bu kıyafeti alırdım.”

5. Ostin

Ostin

6. Zara

zara

7. New Yorker

New Yorker

8. Mexx

mexx

9. Stradivarius

Stradivarius

10. Bershka

bershka

11. Reserved

reserved

Yorumlar

yorum var

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.