Sevgililer Gününde Bir Baba ve Kızı

Sevgililer Gününde Bir Baba ve Kızı

Sevgililer günüyle ilgili klişe hikayeleri bir kenara bırakın ve anlatacağımız bu olayın içinizi ısıtmasına izin verin. Bu günlerde internette olsun gazetelerde olsun karşımıza çıkan olumsuz o kadar çok hikaye var ki, bunun gibi yaşanmışlıkların da paylaşılması gerektiğini ve insan olmanın güzel yanlarının da hatırlanması gerektiğini düşünüyoruz.

Yaşanmış bu hikayede sevgililer gününü 6 yaşındaki kızıyla birlikte kutlamak için onu yemeğe götüren bir babamız var. Ancak bu şirin çiftimiz buluşmalarının saniye saniye izlendiğinin farkında değiller.

Kızıyla güzel bir zaman geçiren babamıza bir süre sonra garson tarafından aşağıdaki mektup iletiliyor:

Sevgililer Gününde Bir Baba ve Kızı

“Merhaba!

Kocam ve ben küçük sevgilinizle sizi gizlice izlediğimiz için özür dileriz ama ne kadar muhteşem bir baba olduğunuzdan çok etkilendik.

Babasız büyümüş iki yetişkin olarak söylemeliyiz ki, küçük yaşta bir erkek rol modelinizin olması çok önemlidir.

Aynen devam baba!

Yemekler bizden!”

 Baba bu notu okuduktan sonra duygulanarak gözyaşlarına hakim olamıyor tabiki. Notun altında ne bir isim ne de bir imza var. Mektubu kimin yazdığı veya yemeği kimin ısmarladığı bilinmiyor. Baba bu cömertlikleri için teşekkür bile edemiyor. Ama bizce insanların içini böylesine ısıtabildiği için teşekkürü hakeden zaten kendisi.

Çocuklarıyla güzel ilişkiler kuran ve onları seven bütün babalara bizden de kocaman teşekkürler. Onlara güzel bir örnek olmanız dileğiyle…

Böyle sıcak hikayelerin daha çok yaşanması için lütfen bu yazımızı paylaşmayı unutmayın.

Yorumlar

yorum var

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.