Yüz Temizleme Ürünü

En Popüler 5 Yüz Temizleme Ürünü

Merhabalar, bu yazımızda sizlere geçtiğimiz yılın en popüler 5 yüz temizleme ürününü sıralayacağız. Daha önce En Popüler 5 Nemlendirici Krem yazımızla size piyasada en çok rağbet gören ürünlerden bahsetmiştik. Bu nemlendirici kremleri kullanmadan önce cildimizin temiz olmasına dikkat etmemiz gerekiyor. Bu sebeple bu yazımızda nemlendirici kreminizi tamamlayıcı olarak seçeceğiniz yüz temizleme ürününe karar vermenize yardımcı olacaktır. Tabi bu yüz temizleme ürünlerini yalnızca nemlendirici kremler için değil, makyaj öncesi vb. durumlar içinde kullanmalısınız. Yaşam Reçeteleri olarak hazırlamış olduğumuz bu liste ise şu şekilde:

1- Bioderma Sensibio H2O 500 ml 1+1 Yüz Temizleme Suyu

Bioderma Sensibio H2O 500 ml 1+1 Yüz Temizleme Suyu
Bioderma Sensibio H2O 500 ml 1+1 

Sadece geçtiğimiz yıl değil büyük ihtimalle piyasada uzun yıllardır en çok tercih edilen yüz temizleme ürünüdür diyebiliriz. Hassas cildinizi nazik bir şekilde temizlemek için özel olarak tasarlanmıştır. Cildinizdeki kiri ve makyajı temizlemenize yardımcı olur. Sizin için korkulu rüya olan göz çevreniz için birebirdir. Özellikle piyasada 1 alana 1 bedava şeklindeki kampanyalarla oldukça ekonomik olarak temin edilebilmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=rffEDfiu3GU

 

2- Bioderma Sebium Foaming Gel 500 ml 1+1

Bioderma Sebium Foaming Gel 500 ml 1+1 Yüz Temizleme Jeli
Bioderma Sebium Foaming Gel 500 ml 1+1 

Bioderma’nın sebium serisinden olan bu yüz temizleme ürünü yağlı cilt tipine sahip hanımlar için uygundur. Cildinizdeki sebum dengesini korumaya odaklanır. Cildinizi temizlerken diğer yüz temizleme ürünleri gibi cildinizi kurutmaz. Karma ve yağlı bir cilt tipine sahipseniz aradığınız yüz temizleyici budur diyebiliriz. Aynı şekilde Sensibio H2O ürünü gibi 1+1 kampanyalarıyla ekonomik bir şekilde temin edilebilir.

3- La Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml 

La Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml Yüz Temizleme Jeli
La Roche-Posay Effaclar Gel 400 ml 

Bioderma’nın sebium serisi gibi yağlı ve akneli ciltler için kullanılabilen bir La Roche Posay ürünüdür. Cildinizi yağdan, kirden ve makyajdan arındırmak için kullanılmaktadır. Cildinizi temizlerken kurumasını önler ve nem dengesini korur. Cildinizdeki gözenekleri açarak ferahlık hissetmenizi sağlar.

4- Sebamed Liquid Face & Body Wash 1000 ml 

Sebamed Liquid Face & Body Wash 1000 ml Yüz Temizleme Jeli
Sebamed Liquid Face & Body Wash 1000 ml

Sebamed’in bu ürünü yalnızca yüzünüz için değil tüm vücudunuz için kullanılabilmektedir. Cildinizdeki koruyucu tabakayı desteklemektedir. Derinlemesine bir temizlik sağlarken vücudunuzdaki nem dengesini koruyarak kuruluğa sebebiyet vermez. Doğal nemlendirici maddeler içerir ve paraben, sabun gibi etken maddeler bulundurmaz. Her cilt tipi için uygundur.

5- Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml

Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml Yüz Temizleme Jeli
Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml 

Avene markasına ait bu ürün akneli ve yağlı ciltler için kullanılmaktadır. Sebium ürünü gibi cildinizdeki sebum dengesini korumaya çalışır ve kuruluğu önler. Cildinizin rahatlamasına ve yatışmasına yardımcı olur.

Yorumlar

yorum var

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.