En Popüler 5 Sivilce Kremi

Merhabalar bu yazımızda sizlere geçtiğimiz yılın en popüler 5 sivilce kremini tanıtacaz. Daha önceden nemlendirici kremler, leke kremleri ve yüz temizleme ürünleri için benzer bir makale yazmıştık o yazılarımızı okumadıysanız bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz:

En Popüler 5 Yüz Temizleme Ürünü

En Popüler 5 Nemlendirici Krem

En Çok Satan 5 Leke Kremi

Sivilce ve akne sadece gençlik çağını yaşayan bayanların değil her yaş grubundan kadının dönem dönem yaşayabileceği bir problem. Akne ve sivilceyle ilgili problemler büyüdükçe depresyona varan etkileri görülebilmekte. Halbuki cilt temizliğimize özen göstermek ve doğru yardımcı ürünlerle bu tarz problemlerin önüne geçmek çok kolay.

Sizlere geçtiğimiz yıl e-ticaret sitelerinin satış raporlarına dayandırarak hazırladığımız bu listemizde en çok satan sivilce kremlerini listeledik:

1- La Roche Posay Effaclar Duo 40 ml

La Roche Posay Effaclar Duo 40 ml

Bu ürün aynı zamanda cilt temizleme ürünü olarakta kullanılabilmekte olup kategorisinde en çok satan üründür. La Roche Posay Effaclar Duo akne ve sivilce sorunu yaşayan ciltlerde gözenekleri açarak aknelerin ve sivilcelerin ciltte bıraktığı lekeleri giderir. Aynı zamanda tıkalı gözenekleri açarak temizlenmesine yardımcı olur. La Roche Posay Effaclar Duo kullananlar bu ürünü listemizin birinci sırasına taşıdılar.

2- Avene Triacneal Expert Emulsion 30 ml Sivilce Kremi

Avene Triacneal Expert Emulsion 30 ml Sivilce Kremi

Avene Triacneal Expert Emulsion akne ve sivilce izlerinin yok edilmesinde yardımcı rol oynarken bir taraftan da anti aging etkisiyle cildinizdeki yaşlanma izlerini de ortadan kaldırır. Bunun için cildinizi nemlendirici ve sıkılaştırıcı bir özelliğe sahiptir.

3- Bioderma Sebium Pore Refiner 30 ml Gözenek Kremi

Bioderma Sebium Pore Refiner 30 ml Gözenek Kremi

Bioderma markasının bu sivilce kremi genişlemiş gözeneklerinizi sıkılaştırarak pislik ve yağla dolmalarını engellenmesine yardımcı bir üründür. Yağlı ve karma cilde sahip bayanlar için tasarlanmıştır. Ayrıca antialerjenik bir özelliğe sahiptir. Cildinizdeki yağ dengesini de düzenleyici bir etkisi vardır.

4- La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant Teinte Light 40 ml

La Roche-Posay Effaclar Duo Unifiant Teinte Light 40 ml

La Roche Posay’ın bu ürünü Effaclar Duo’nun aksine tamamiyle akne ve sivilceyle mücadele için üretilmiş ve hedefli bir cilt bakımı için daha uygun bir üründür. Ayrıca en çok satan akne kremleri listemizinde 4. sırasına girmeyi başarmıştır.

5- La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant Teinte Medium 40 ml

La Roche-Posay Effaclar Duo Unifiant Teinte Light 40 ml

La Roche Posay’ın bu ürününün 4. sıradaki üründen ayrılan noktası daha koyu bir kapatıcı olmasıdır. Akne karşıtı bu ürünler aynı zamanda sivilce ve akneden kaynaklı oluşan lekeleri kapatıcı bir özelliğe sahiptir. Light olan ürün daha açık renkli medium olan ürün ise orta tonda bir kapatıcıdır. Eczanelerde bulunan tester ürünlerle hangisinin cildinize uygun olacağına karar verebilirsiniz.

 

Sonuç olarak Yaşam Reçeteleri‘nin hazırlamış olduğu bu listeye bakarsak akne ve sivilce ile mücadelede La Roche Posay markasının daha çok tercih edildiğini görüyoruz. Tabi bu liste tavsiye niteliğinde olmaktan ziyade en çok satan ürünleri listelemekten ibarettir. Hangi ürünü alacağınıza biraz daha araştırma yaparak karar verebilirsiniz.

Yorumlar

yorum var

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.