En iyi çanta markaları

Dünyanın En İyi Çanta Markaları Top 10

En iyi çanta markaları için hazırladığımız yazımıza hoşgeldiniz.

Çanta, hiç şüphesiz ki kadınların kullandığı en favori aksesuarlardan birisidir. Aksesuar özelliğinin yanısıra çanta kadınlar için oldukça işlevsel olup, bir çok ihtiyaca da cevap verir. Bu sebeplerden el çantaları kadınların en önemli aksesuarıdır diyebiliriz. 

Neden demeyelim ki? Sonuçta bir kadın, cüzdan, makyaj malzemeleri ve benzeri bütün önemli eşyalarını çantasına koyar ve gittiği her yere yanında taşır. Dünya çapında bir çok marka şuk tasarımları ve kaliteli işçilikleriyle çanta üretiminde ön plana çıkmaktadır. Bizim sizler için seçtiğimiz en iyi çanta markaları üst segment markalar olup dünya çapında sektörün önde isimleridir diyebiliriz.

İşte 10 maddede en iyi çanta markaları listesi

10. Christian Dior

Christian Dior

1946 yılında ortaya çıkan bu marka en eski ve en lüks çanta markaları arasında yer almaktadır. Bizim en iyi çantalar listemizde 10. sırada yer alan Christian Dior her türden çanta üretmektedir. Ancak en çok satan ürünü ise cüzdanlardır diyebiliriz. Christian Dior sadece çanta üretmekle kalmayıp kadınlar için aynı zamanda makyaj ürünleri, giyim ürünleri ve türlü aksesuarlar da üretmektedir. Bu markanın ürünleri oldukça yüksek fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir.

 

9. Burberry

Burberry

Burberry dünyanın en lüks ve pahallı çanta markalarından birisidir. Muteşem tasarımlarıyla bizim de listemizin dokuzuncu sırasında yer almaktadır. Londra merkezli Burberry markası 1856 yılında kurulmuş ve en eski çanta üreticileri arasında yer almaktadır. Bu kadar eski olmasına rağmen hala modaya yön verebilen yeni tasarımlar üretmektedir. 

Burberry markası da Christian Dior markası gibi çanta dışında güneş gözlükleri, kozmetik ürünler ve modaya uygun aksesuarlar üretmektedir.

8. Marc Jacobs

Marc Jacobs

En iyi çantalar arasında Marc Jacobs 8. sırayı almaktadır. Amerika merkezli marka tüm Dünyaca bilinmektedir. Ünlüler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

7. Prada

Prada

Listemizin yedinci sırasında Prada bulunuyor. Prada klas ve modaya uygun çantalar üretmekte oldukça iddialı bir marka. Milyonlarca kadının hayalini süsleyen çantalar üreten marka dünyanın en pahallı markaları arasında yer alıyor.

6. Balenciaga

Balenciaga

Bu marka çantayı kullananlar arasında dünyanın en ünlü kadınlarından birisi olan Kate Moss ta yer alıyor. Hazırlamış olduğumuz bu dünyanın en iyi çanta markaları listesi bu tarz ünlülerin tüketim alışkanlıklarına dayanıyor. 

Yumuşak deriden çanta imal eden Balenciaga markası listemizde altıncı sırada yer buluyor.

5. Hermes

Hermes

4. Gucci Jackie

Gucci Jackie

3. Chanel

Chanel

2. Michael Kors

Michael Kors

1. Kate Spade

Kate Spade

 

Yorumlar

yorum var

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.