En Çok Satan 5 Leke Kremi

En Çok Satan 5 Leke Kremi

Leke kremi tercihinizi yapmadan önce bu listeye göz atmanızı kesinlikle öneriyoruz. Çünkü bir çok kadın piyasanın en popüler markalarından ziyade listemizde yar alan bu ürünleri tercih etmişler. Etkinlik ve fiyat açısından bu ürünlerin piyasada tutunmalarının elbette doğruluk payı olduğunu düşünüyoruz. Yaşam Reçeteleri olarak daha önceki yazılarımızda sizlere En Popüler 5 Yüz Temizleme Ürünü ve En Popüler 5 Nemlendirici Krem şeklinde 2 liste daha sunmuştuk. Bu listeleri hazırlarken piyasada en çok aranan ve satın alınan ürünleri sizler için araştırdığımızı bilmenizi isteriz.

En çok satan leke kremi listemiz ise şu şekilde:

1- Coresatin Sea Nonsteroidal 30 gr Dermatit Onarıcı Krem

Coresatin Sea Nonsteroidal 30 gr Dermatit Onarıcı Krem
Coresatin Sea Nonsteroidal 30 gr Dermatit Onarıcı Krem

Bu ürünle ilgili vereceğimiz ilk bilgi kısa zaman önce isminin ve ambalajının değişmiş olduğudur. Ürün eskiden Coresatin Nonsteroidal Cream Therapy for Dermatitia şeklinde anılırken yeni ambalajında ve formunda Coresatin Sea Buckthorn Fungicidal Barrier Cream şeklinde anılmaktadır. Ürünün içeriğinde ise bir değişiklik yoktur.

Bu krem cildinizde varolan doğal bariyerin ve doğal yapısının tekrar kazanılmasını sağlar. Kozmetik ürünlerden bir tık daha medikal ürünlere yakındır ve etkinliği kullanmaya başladığınız andan itibaren başlar.

2- La Roche-Posay Effaclar Duo + 40 ml Gözenek Kremi

La Roche-Posay Effaclar Duo + 40 ml Gözenek Kremi
La Roche-Posay Effaclar Duo + 40 ml Gözenek Kremi

La Roche Posay Effaclar Duo cildinizdeki tıkalı gözenekleri açmaya ve akne-sivilce lekelerini gidermeye yardımcı bir leke kremidir. Cildinizdeki akne lekelerinin renklerini açarak bir süre sonra görünümlerinde gözle görünün düzelmeler oluşturur. Makyaj altı olarakta kullanabilirsiniz. 

3- Avene Triacneal Expert Emulsion 30 ml Sivilce Kremi

Avene Triacneal Expert Emulsion 30 ml Sivilce Kremi
Avene Triacneal Expert Emulsion 30 ml Sivilce Kremi

Avene Triacneal Expert Emulsion ürünü leke kremleri arasında en çok satanlar arasındadır. Varolan cilt lekelerinin giderilmesinin yanı sıra yağlı ve akneli cildinizde yeni lekelerin oluşmasına karşı koruyucu niteliğinde de görev yapmaktadır. İçeriğindeki termal su yardımıyla cildinizi yatıştırır ve ferahlatır. Avene leke kremi için çok başarılı bir ürün üretmiş.

4- La Roche-Posay Rosaliac AR Intense 40 ml Kızarıklık Kremi

La Roche-Posay Rosaliac AR Intense 40 ml Kızarıklık Kremi
La Roche-Posay Rosaliac AR Intense 40 ml Kızarıklık Kremi

La Roche Posay Rosaliac AR Intense ürünü yapılan araştırmalara göre 1 aylık kullanım sonrasında cildinizdeki kızarıklıkların %21 oranında azalmasına yardımcı olur.

5- Dermoskin Celeritt Spf 25 25 ml Leke Kremi

Dermoskin Celeritt Spf 25 25 ml Leke Kremi
Dermoskin Celeritt Spf 25 25 ml Leke Kremi

Celeritt krem cildinizdeki çil ve yaşlılık izleri gibi depigmentasyon sorunlarını çözmek için kullanılır. Dermoskin leke kremi arayanlar için çok kaliteli ürünler üretmektedir.

 

Yorumlar

yorum var

Yazar: admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.