Akupunktur Fiyatları

Akupunkturla Zayıflama ve Akupunktur Fiyatları

Bize göndermiş olduğunuz mailler içerisinde “akupunktur fiyatları nedir” şeklinde çok fazla soruyla karşılaşır olduk. Açıkçası biz akupunktur tedavisi veya hizmeti veren bir kurum değiliz. Sizlere akupunktur ile ilgili faydalı bilgiler sunmak için bu konuda bir makale yazmıştık. Bu yüzden fiyatlarla ilgili kesin bir bilgiyi size veremiyoruz. Ancak sizi merakta bırakmamak için bazı sağlık kuruluşlarını arayarak akupunktur fiyatları 2017 yılında ne kadarmış, akupunktur tedavisi ssk tarafından karşılanıyor mu gibi bazı soruların cevabını aldık.

Akupunkturla zayıflama konusunda sizlerle daha önce bir yazı paylaşmıştık. İlgili makalemizi henüz okumadıysanız burdan ulaşabilirsiniz:

Akupunktur İle Zayıflama

Akupunktur tedavisi kullanarak direk kilo veremeyeceğinizi, akupunktur tedavisinin kilo verme sürecinizde sizi destekleyecek bir uygulama olduğundan bahsetmiştik. Bu yazımızda size akupunktur tedavisi ile ilgili bilmeniz gereken bazı ayrıntılardan bahsedeceğiz.

Akupunktur ssk tarafından karşılanıyor mu?

Malesef ülkemizde akupunktur tedavileri ssk tarafından karşılanmamaktadır. Buna karşın akupunktur fiyatları 2017 yılında çok yüksek olmadığı için sizin tarafınızdan da karşılanabilir.

Akupunktur fiyatları 2017 yılında nedir?

Akupunktur seans ücreti 2017 yılında geçtiğimiz yıllara göre çok artmadı. Ücretler seans başına olarak alınmaktadır. Bir çok farklı sağlık kuruluşu bu tedaviyi sunduğu için fiyatlar da değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama olarak 2017 yılında seans ücretleri minimum 50-100 TL arasında değişmektedir.

Akupunktur noktaları nerelerdir?

Farklı akupunktur tedavileri için farklı noktalar kullanılmaktadır. Vücudumuzda sinirlerin geçtiği sayısız nokta vardır. Bu tarz ayrıntıları doktorunuza bırakmalı ve ondan bilgi almalısınız.

Akupunktur zayıflatır mı?

Hayır. Akupunktur kilo vermenizi sağlamaz. Ancak kilo verme sürecinizde vücudunuzun bu sürece adapte olmasına yardımcı olur, zayıflama sürecinizi sizin için kolaylaştırır.

Akupunktur zararlı mıdır?

Hayır. Akupunktur’un yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak yanlış uygulamalar sağlığınızı kötü etkileyebilirler. Bu yüzden uzmanlar dışında akupunktur hizmeti almamalısınız.

Akupunktur tedavisi kaç seanstır?

Akupunktur tedavisinin kaç seans süreceği sizin durumunuza göre değişmektedir. Ancak ortalama bir tedavi 10 12 seans arasında 2-3 aylık zaman diliminde tamamlanır. Bu süre sizin uzmanınızla görüştükten sonra kesinleşir.

Akupunktur Seans Ücreti 2017

Sonuç olarak sağlığınız için harcadığınız paralar gözünüzde büyütülmemelidir. Kilo problemlerinden fazlasıyla şikayetçi biriyseniz sürekli diyetisyenlere, ilaçlara vb uygulamalara para vermektense 50-100 TL civarındaki seans ücretleriyle akupunktur denenmeye değer.

Yorumlar

yorum var

Yazar: admin

4 thoughts on “Akupunkturla Zayıflama ve Akupunktur Fiyatları

  tuna bahar

  (Kasım 3, 2017 - 8:43 am)

  ben gayrettepede oturuyorum bana yakın akapunturla kilovermek istiyorum adresinizi ve tel no alayim birde fiyat uygunsa gelmek istiyorum 70 kiloyum 5 kilo vermek istiyorum

   admin

   (Aralık 16, 2017 - 1:22 pm)

   Malesef kilo verme üzerine bir hizmet vermemekteyiz.

  tuna bahar

  (Kasım 3, 2017 - 9:24 am)

  ben gayrettepede oturuyorum bana yakınsanız kilo vermek istiyorum seans fiyatı ögrenebilirmiyim

  tuna bahar

  (Kasım 3, 2017 - 9:25 am)

  kilo verme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.